Zloženie reduXs je jedinečné

Vďaka ingredienciám z bylinných extraktov dokáže ReduXs znižovať únavu a vyčerpanie bez toho, aby ste mali potrebu dopĺňať energiu jedlom. ReduXs vám pomôže získať postavu, o akej ste doposiaľ len snívali. Cítiť sa sexy, fit a sebavedome nebolo nikdy jednoduchšie!

Z bylinných extraktov

100% čistý produkt

Vyrobené v Nemecku

Zelený čaj (Camelia sinensis)

Zelený čajje vďaka svojim liečivým účinkom známy už celé stáročia. Nielenže je výbornou prevenciou proti chorobám a zlepšuje vašu imunitu, ale pomáha aj pri chudnutí. Ako? Priaznivo pôsobí na metabolizmus, podporuje spaľovanie tukov a výrazne znižuje chuť na sladké. Kofeín, ktorý je taktiež jeho súčasťou, vám dodá potrebnú energiu.

» Viac o zelenom čaji v blogu

Kaktus (Opuntia ficus indica)

Kaktus Opuntia ficus indica je známy najmä svojimi špecifickými vlastnosťami, ktoré výrazne napomáhajú pri chudnutí. Účinné látky kaktusu sa viažu na tuk v tráviacom trakte a zabraňujú jeho vstrebávaniu v organizme. Jeho liečivé účinky síce poznáme už viac ako 500 rokov, ale len nedávno vedci zistili, že extrakt zo sušených listov majú vysoké lipofilné vlastnosti. A práve preto je kaktus Opuntia ficus indica jednou z ingrediencií nášho výživového doplnku ReduXs

» Viac o kaktuse Opuntia ficus indica

Šalvia lekárska (Salvia officinalis)

Už samotný názov šalvie, odvodený z lat. salvare – liečiť, vypovedá o jej liečivých vlastnostiach. Šalvia je nápomocná dokonca aj pri chudnutí, a to tak, že podporuje trávenie, zabezpečuje dobré fungovanie pečene a pomáha pri tráviacich problémoch. Okrem toho podporuje imunitný systém a dodáva telu energiu.

» Viac o šalvii lekárskej na blogu

Púpava lekárska (Taraxacum mongolicum)

Púpava váš organizmus dokonale prečistí. Podporuje tvorbu žalúdočných štiav, odbúrava z tela cholesterol a toxíny, pomáha pri prekyslení žalúdka, čriev a obličiek. Okrem toho je účinná aj pri chronickej únave, žalúdočných ťažkostiach či cukrovke.

» Viac o púpave lekárskej na blogu

Brusnica obyčajná (Vaccinium vitis idaea)

Brusnicu pozná každý najmä vďaka jej dezinfekčným účinkom. Málokto však vie, že priaznivo pôsobí aj na tráviacu sústavu a znižuje hladinu glukózy v krvi. Navyše je plná antioxidantov, ktoré vaše telo chránia pred voľnými radikálmi a stresom. A práve preto je súčasťou aj nášho ReduXs.

» Viac o brusnici obyčajnej na blogu

Borovica prímorská

Borovica prímorská je silným antioxidantom, ktorý zlepšuje cirkuláciu krvi, reguluje cholesterol a znižuje množstvo tukov v krvi. Navyše obsahuje procyanidiny, ktoré podporujú tvorbu kolagénu a elastínu.

» Viac o borovici prímorskej na blogu

L-theanin

L-theanín je aminokyselina, ktorá sa prirodzene vyskytuje najmä v zelenom čaji. Tvorí 1 až 2 % hmotnosti suchého čaju a dodáva mu charakteristickú „piatu chuť”. Priaznivo pôsobí proti stresu, ktorý je jednou z príčin priberania. Okrem svojich upokojujúcich účinkov znižuje i krvný tlak a podporuje zdravý spánok.

Fosfatidylserín

Ide o aminophospholipid, teda typ tuku tvoriaci 2 – 10 % všetkých tukových buniek v ľudskom tele. Nachádza sa v každej bunke vášho tela. Viac ako polovicu nájdeme v mozgu. Vďaka nemu mozog dokáže rýchlejšie spracovať glukózu. Fosfatidylserín priaznivo pôsobí aj na vašu pamäť, koncentráciu a dodá vám duševnú energiu, ktorej pri snahe schudnúť nie je nikdy dosť. Umožňuje zvýšenie pamäti aj zlepšenie rýchlosti pamäti. Zlepšuje koncentráciu a dodáva duševnú energiu.

Betasitosterol

Betasitosterol znižuje hladinu cholesterolu v krvi skutočne lišiackym spôsobom. Tým, že sa podobá na cholesterol, sa dokáže viazať na cholesterolové transportéry v stenách čriev. Používa sa aj pri liečbe prostaty a pomáha pri chronických zápalových ochoreniach.

Čo dokáže ReduXs ?

  • Zlepšuje spaľovanie tukov
  • potláča chuť do jedla
  • podporuje odbúravanie tuku, ktorý je uložený v tukových bunkách
  • znižuje hladinu lipidov a cholesterolu
  • upravuje hladinu cukru v krvi
  • zvyšuje energiu a reguluje metabolizmus
  • zníži vašu hmotnosť 2 až 6 kg za jeden mesiac
  • viditeľné výsledky sa prejavia už o  jeden mesiac
  • žiadne vedľajšie účinky.

Začnite chudnúť s reduXs už dnes

S prebytočnými kilami ste sa natrápili už dosť. Prišiel čas na to, aby ste sa ich raz a navždy zbavili. Schudnúť bez jo-jo efektu, zdravo a k tomu s viditeľnými výsledkami už za niekoľko týždňov dokážete s ReduXs. ReduXs je kvalitný výživový doplnok na podporu redukcie hmotnosti, udržanie ideálnej váhy a perfektného života.