Alexandra schudla 41 kg !

Ahojte,

tak som tu približne po 7.mesiacoch a ako môžete vidieť z nadpisu poviem Vám ako môj skutočný príbeh pokračuje. Takže nebudem hovoriť o zázraku ale o mojej SKUTOČNOSTI.

Je dnes 1.júna 2017 a ja mám ďaľších 10 kg dolu. Woow mám konečne váhu normálneho človeka.

Aj ďalej stále užívam reduXs už je to pomaly 1,5 roka a začala som už cvičiť 2krát do týždňa čo predtým bolo pre mňa nemožné. Viete si to predstaviť? Ja mám dnes 69 kg čiže už je to pod 70kg a nie 110-113 kg ako som mala. A tu vám chcem povedať že táto cesta chudnutia nejde sama od seba a nie je to len tak že stále chudnem. Priznám sa vam že som mala aj také obdobie, že som jednoducho nechudla. Aj 2 mesiace mi stála váha a potom som zase schudla 2-3 kg a a asi dvakrát sa mi stalo že som aj pribrala.

Tu vám poviem jednu jedinú najdôležitejšiu vec že som to nevzdala aj keď som si poplakala a bola som nasratá ale jednoducho idem ďalej. Dobre OK a ideme zase… Ja sa už na tú moju pôvodnú váhu nevrátim nikdy! Ja už som tam bola a bolo mi tam zle.

A môj lekár len neveriacky krútil hlavou a povzbudil a pochválil ma.Ja som sa len potmehútsky usmievala.  Teším sa už dnes na ďaľšiu kontrolu v septembri.

Poviem vám jednoducho ide o to že prídu chvíle, že tá vaha stojí. Klesnete na duchu a vtedy sa pýtate či to má význam. Robíte všetko správne a vtedy sa pýtate či to všetko stojí za to… Príde aj chvíľka kedy to aj chcete vzdať a pýtate sa seba samej či ísť ďalej ?

Áno poviem vám, má to význam treba sa pozviechať a ísť ďalej!

Keď máte sen tak jednoducho sa treba pozviechať a ísť ďalej.

Ľudia z okolia sú doslova šokovaní. Pýtaju sa, čo ešte chudneš a už Ti to nestačí..? Veď si vychudnutá … ale môžem im rozpravať, že  ja si idem za tým svojim snom… ( ale tu dajte pozor aj ja viem, že niektorí to hovoria zo závisti a alebo na svoje ospravedlnenie..)

Viscerálny tuk mám na polovici zo 14 na  ,už mi chýba len dielik a patrím medzi normálnych ľudí 🙂

Alexandra_meranie 11

Alexandra meranie 22

Pani z centra kde sa chodím merať je úplne šokovaná a nadšená z mojich výsledkov. A viete ako mňa to teší a aká som šťastná ? Aj tréner mi povie že som ich úspech… ale to nie je ich úspech,lebo v prvom rade je to môj úspech, to je moje je to o mne a ja som si to oddrela , vysnívala a niekoľkokrát aj odplakala.

A preto Vám poviem nevzdavajte sa, nehádžte flintu do žita, začnite žiť svoje sny nesnívajte stále ale začnite ich realizovať a žiť, nikto nepovedal že to nebude bolieť – ano bolí to , ale stojí to za to.

Užívajte reduXs lebo aj mne pomáha stále a do dnešneho dňa, hlavne v tých ťažkých chvíľach kedy bojujete sama so sebou. Som veľmi šťastná lebo si žijem svoj sen a idem si stále za ním . Takže ukončím to tými istými slovami ako naposledy ,verte v seba a verte v reduXs a nesnívajte ale začnite žiť svoj sen

Držím vám všetkým palce

                                               Alexandra

P.S: A pre tých, ktorí neveria tak prikladám aj moje výsledky z centra aby si to mohli pozrieť.A tiež na porovnanie moju pôvodnú fotku a terajšiu … to len aby ste si to vedeli lepšie porovnať.

042015110 kg

* Pozor! Tento príbeh je skutočný a všetky informácie vyššie uvedené vrátane fotografií sú výlučnym vlastníctvom spoločnosti a preto akékoľvek kopírovanie a používanie nieje povolené bez písomného súhlasu spoločnosti Bio Expedit GmbH . V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na : info@reduxs.sk