Schudla som neuveriteľných 31 kg 🙂

Konečne je zo mňa normálna žena

Ahojte, prihováram sa vám znova, pretože sa chcem pochváliť so svojimi ďalšími mínusovými kilečkami. Doteraz ich je -31 kg. Pre mňa je to neskutočná paráda. Po tých rokoch vo veľkom a ťažkom tele, vyplakanom potoku sĺz, nízkom sebavedomí, pochybovaní o sebe samej a zažieraní všetkého negatívneho je to pre mňa obrovská zmena. Z tej buchty sa zo mňa začína stávať normálna žena.

Žena s veľkosťou 42-44, ktorá v obchode konečne kúpi veci na seba a nikto po nej nepozerá: „Čo tu ty chceš? Na teba tu nič nie je.“ Žena so zdravým sebavedomím, ktorá si verí, je si istá sama sebou a hlavne žena, ktorá sa prijala taká, aká je a začala sa ĽÚBIŤ.

Je príjemné počúvať denno-denne lichôtky na svoju adresu. Hlavné však je, že som sa komplimenty naučila aj prijímať. Vo veľkom tele som sa hanbila prijať aj malú pravdivú pochvalu. Je príjemné obliecť si sexi šaty a prijať pochvalu od úplne cudzieho muža. No kto by ju neprijal?

Už nie som opuchlina s podbradkom

Na kontrole u môjho endokrinológa po šiestich mesiacoch sa mi stala krásna vec: lekár ma vôbec nespoznal a neveril, že som to ja. Po predložení vodičského a občianskeho preukazu mi nakoniec uveril. Medzitým som zmenila účes, farbu vlasov, šatník, vyzerám inak v tvári – už mám črty, nie som len opuchlina s podbradkom, usmievam sa a od samej spokojnosti žiarim!

Ani sa mu nečudujem, že ma nespoznal, veď som schudla neuveriteľných 31 kg! Viete si to predstaviť? To je niečo! Pri rozlúčke som ho upozornila, že o pol roka prídem zase iná, lebo s chudnutím nekončím. Ešte stále mi to nestačí a mienim v tom pokračovať, lebo vidím, aké pozitíva mi to prináša.

Keď si predstavím január 2016 a to, aká som bol tlstá, nemotorná, lenivá… Neverila som si a za coca colu by som dala život. A teraz…

S maximálnou nedôverou

Na začiatku kúry s ReduXs som neverila ani jemu, no najmä som neverila sebe. Po neistých prvých krokoch som sa dopracovala k súčasnosti a týmto výsledkom. Na ReduXs nedám dopustiť a určite ho až do konca mojej cesty neprestanem užívať. Je to pre mňa krásne, ba až neuveriteľné! Považujem to za zázrak, lebo po rokoch snívania sa to práve MNE podarilo.

Kedysi som si myslela, že si to nezaslúžim a že na to nemám, ale ZASLÚŽIM a MÁM NA TO. Nie je mi ľúto tých tučných rokov, lebo nakoniec to aj tak prišlo. A ako sa hovorí: „Nikdy nehovor nikdy” alebo „radšej neskôr, ale predsa“.

Pozdravujem všetkých a držím palce. Keď sa podarilo schudnúť mne, so začiatkom plným nedôvery, tak aj vám sa to určite podarí! Verte tomu, verte v seba a verte v ReduXs.

Držím palce, Saška.

* Pozor! Tento príbeh je skutočný a všetky informácie vyššie uvedené vrátane fotografií sú výlučnym vlastníctvom spoločnosti a preto akékoľvek kopírovanie a používanie nieje povolené bez písomného súhlasu spoločnosti Bio Expedit GmbH . V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na : info@reduxs.sk