Ahojte všetky mamičky a dievčatá, čo sa snažia alebo chcú schudnúť …… ..

chcela by som sa s Vami podeliť o môj osobný príbeh chudnutia s Reduxs. Prečo? Pretože myslím, že osud ako ja má mnoho mamičiek a týmto príbehom by som im chcela dodať odvahu aspoň to skúsiť. Pretože ja som to skúsila a funguje to. I keď mi asi mnoho z Vás neuveria a povedia si, ako ja, keď som videla akékoľvek produkty na chudnutie a fotografie pod ním, že je to určite nejaký podfuk :-).

Každé dievča sa chce svojmu chalanovi páčiť. Aj ja som veľmi chcela, starala sa o seba, páčila sa sama sebe, vyhľadávala spoločnosť. Potom sa Vám narodí bábätko a všetko sa točí len okolo neho. A vlastne na seba úplne zabudnete a nielen na seba …. Nejaké kilá schudnete samovoľne, ale ja som sa už na svoju pôvodnú váhu nedostala. Mala som 10kg navyše a nijako som to neriešila. Svojmu manželovi som sa stále páčila aj taká a tak ma to nejako netrápilo. Vlastne som mu za to dnes s odstupom času veľmi vďačná a ďakujem mu, že ma mal rád takú, aká som bola a pritom mi to nepripadalo vôbec čudné. Potom prišlo druhé bábätko, pribudli ďalšie kilá a po pôrode mi ďalšie zostali navyše. Ale bohužiaľ som to opäť neriešila. S dvoma deťmi pribudlo viac starostí, rodinné problémy, depresie riešené jedlom, dojedanie po deťoch, a keď zaspali tak som ešte len začínala jesť ja. Bola som ako neriadená strela a tak postupne pribudlo 20 kg nadváhy, v porovnaní so svadobným dňom, teda za 10 rokov ?

Najhoršie bolo, že som si vôbec neuvedomovala, aká som tučná, brala som to ako štandard matky po dvoch deťoch. Zároveň som nechcela chodiť do spoločnosti, pretože som sa za seba hanbila, pred kamarátmi a potom už aj manželom, ktorý ma prosil, či už zo sebou niečo neurobím, pretože už to hraničilo aj so zdravotnými problémami. Na začiatku novembra som si objednala Reduxs a začala ho užívať. Samozrejme k nemu aj pomaly a postupne začala cvičiť, skoro úplne som obmedzila sladkosti a zrazu som začala chudnúť. Reduxs sa po 4 mesiacoch stal mojím životným štýlom, priateľom a z jeho pomocou som schudla o neuveriteľných 20 kg, pozrite si moje foto, a uisťujem Vás, že to nie je žiadny podfuk :-).

Chcela by som Vám povedať, že Reduxs funguje, ale je to hlavne o Vás. Chcieť sa zase páčiť sama sebe a ľuďom okolo Vás, ktorých milujete a na ktorých vám najviac záleží. Nenechajte ten váhový Štandart matky po deťoch len tak byť a skúste to ako ja a uvidíte, že to zvládnete, bojujte sama za seba a vyhrajte nad sebou 🙂

Moc držím palce Iva.

* Pozor! Tento príbeh je skutočný a všetky informácie vyššie uvedené vrátane fotografií sú výlučnym vlastníctvom spoločnosti a preto akékoľvek kopírovanie a používanie nieje povolené bez písomného súhlasu spoločnosti Bio Expedit GmbH . V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na : info@reduxs.sk