Chceme, aby ste boli so sebou spokojní

Naša spoločnosť Bio Expedit GmbH už niekoľko rokov pôsobí v sektore bio-potravín a výživových doplnkov. Do nášho tímu sa nám za tento čas podarilo získať mnohých odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami z Ázie, Ameriky, Európy či Afriky.

BioExpedit

Špecializujeme sa najmä na import a export organických produktov, rastlinných výťažkov, bio korenín, orechov, čajov či sušeného ovocia. V našich laboratóriách sa venujeme detailnému výskumu účinných prírodných látok, ktoré sú tiež hlavnou zložkou výživového doplnku ReduXs.

Spolupracujeme s viacerými profesormi či špecialistami, ktorí patria v problematike redukcie hmotnosti medzi najlepších. Našou najväčšou podporou je Prof. Dr. Mr. Chen a Mr. Fuz univerzity X’i an s University, ktorí sa celý život venujú vývoju doplnkov pre zdravé chudnutie.

Našou hlavnou filozofiou je ponúknuť vám vysokokvalitné produkty, vďaka ktorým váš život nebude len zdravší, ale aj kvalitnejší a spokojnejší.

Chceme, aby ste boli šťastní a spokojní sami so sebou.

Chcete byť našou súčasťou?

Možno hľadáme práve vás


Ste študentom farmácie, biochémie, telesnej výchovy či športu a chcete sa stať súčasťou medzinárodného tímu špecialistov v oblasti zdravého chudnutia? Neváhajte nás kontaktovať.

Spolupracujeme

logo-zdrawicko-eu-v1
logo-dinicz-v1

Adresa a kontakty

Bio Expedit, GmbH
Landshuter Allee 8-10,
D-80 637 München
Deutschland

Mobil: 01514 18 88 188
Email: info@bioexpedit.com